کد خبر: 13191

افزایش بهای سهام مخابرات و کاهش بهای سهام همراه اول

سینا: سهام شرکت مخابرات ایران امروز در بازار بورس با افزایش قیمت و شرکت ارتباطات سیار ایران با کاهش قیمت در بازار بورس مواجه شدند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، بهای هر سهم شرکت مخابرات ایران امروز با ۸۲ ریال افزایش قیمت و ۳٫۱۵ درصد تغییر مثبت به ۲۶۸۵ ریال رسید.
معاملات سهام این شرکت با قیمت ۲۷۰۷ ریال آغاز شد و با قیمت ۲۶۸۵ ریال پایان یافت و بالاترین قیمت ۲۷۰۷ ریال و پایین‌ترین قیمت ۲۶۳۰ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام شرکت مخابرات ایران امروز به ۱۹ میلیون و ۷۵۴ هزار و ۲۲۰ سهم به ارزش ۵۳ میلیارد و ۴۹ میلیون و ۸۲۳ هزار و ۵۰۵ ریال با یک هزار ۴۲۹ معامله رسید.
نماد اخابر امروز ۷۷٫۰۲ واحد تاثیر مثبت بر شاخص بورس داشت و ارزش بازار آن به ۱۲۳ میلیون و ۱۷۰ هزار و ۷۶۵ میلیون ریال رسید.
از سوی دیگر، بهای سهام شرکت ارتباطات سیار ایران با ۲۴ ریال افزایش قیمت و ۰٫۰۶ درصد تغییر منفی به ۴۱ هزار و ۶۹۹ ریال رسید.
قیمت آغازین معاملات سهام این شرکت ۴۱ هزار و ۴۰۰ ریال و قیمت پایانی آن ۴۱ هزار و ۶۹۹ ریال بود و بالاترین قیمت ۴۱ هزار و ۹۲۸ ریال و پایین‌ترین قیمت ۴۱ هزا رو ۴۰۰ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام همراه اول امروز به ۳۹۷ هزار و ۳۴ سهم به ارزش ۱۶ میلیارد و ۵۴۰ میلیون و ۴۳۴ هزار و ۳۹۹ ریال با یکصد معامله رسید.
نماد همراه امروز ۱٫۰۱ واحد تاثیر منفی بر شاخص بورس داشت و ارزش بازار آن به ۸۶ میلیون و ۱۰۷ هزار و ۸۰۱ میلیون ریال رسید.نظرات غیرفعال است.