کد خبر: 12648

افزایش بهای سهام مخابرات و کاهش بهای سهام همراه اول

سینا:‌ بهای سهام شرکت مخابرات ایران در بازار بورس امروز با افزایش قیمت قیمت و بهای سهام شرکت ارتباطات سیار ایران با کاهش قیمت مواجه شدند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، بهای هر سهم شرکت مخابرات ایران امروز با ۷۱ ریال افزایش قیمت و ۳٫۱۵ درصد تغییر مثبت به ۲۳۲۲ ریال رسید.
معاملات سهام این شرکت امروز با قیمت ۲۲۹۵ ریال آغاز و با قیمت ۲۳۲۲ ریال پایان یافت و بالاترین قیمت ۲۳۴۱ ریال و پایین‌ترین قیمت ۲۲۶۵ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام مخابرات امروز به ۱۸ میلیون و ۴۳۱ هزار و ۹۸۰ سهم به ارزش ۴۲ میلیارد و ۸۰۵ میلیون و ۸۳۶ هزار و ۲۹۱ ریال با یک هزار و ۴۱ سهم رسید.
نماد اخابر امروز ۶۸٫۹۴ واحد تاثیر مثبت بر شاخص بورس داشت و ارزش بازار آن به ۱۰۶ میلیون و ۵۱۸ هزار و ۶۲۸ میلیون ریال رسید.
از سوی دیگر، بهای سهام شرکت ارتباطات سیار ایران با ۴۶۴ ریال کاهش قیمت و ۱٫۰۷ درصد تغییر منفی به ۴۲ هزار و ۹۹۰ ریال رسید.
قیمت آغازین معاملات سهام همراه اول امروز ۴۳ هزار و ۴۰۰ ریال و قیمت پایانی آن ۴۳ هزار و ۵۶۴ ریال بود و بالاترین قیمت ۴۳ هزار و ۴۰۰ ریال و پایین‌ترین قیمت ۴۲ هزار و یک ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام این شرکت امروز به ۱۹۱ هزار و ۹۴۴ سهم به ارزش ۸ هزار و ۱۶۹٫۸۲میلیون ریال با ۱۲۹ معامله رسید.نظرات غیرفعال است.