کد خبر: 12615

افزایش بهای سهام مخابرات و کاهش بهای سهام همراه اول

سینا: بهای سهام شرکت مخابرات ایران امروز در بازر بورس با افزایش قیمت و بهای سهام همراه اول در فرابورس با کاهش قیمت مواجه شد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، بهای هر سهم شرکت مخابرات ایران امروز با ۱۵ ریال افزایش قیمت و ۰٫۷۴ درصد تغییر مثبت به ۲۰۴۷ ریال رسید.
معاملات سهام این شرکت امروز با قیمت ۲۱۱۳ ریال آغاز شد و با قیمت ۲۰۴۷ ریال پایان یافت و بالاترین و پایین‌ترین قیمت ۲۱۱۳ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام شرکت مخابرات ایران امروز ۲ میلیون و ۴۶۸ هزار و ۵۳ سهم به ارزش ۵ میلیارد و ۲۱۴ میلیون و ۹۹۵ هزار و ۹۸۹ ریال با ۷۴ معامله رسید.
نماد اخابر امروز ۱۴٫۴۶ واحد تاثیر مثبت بر شاخص بورس گذاشت و ارزش بازار آن به ۹۳ میلیون و ۹۰۳ هزار و ۳۷۳ میلیون ریال رسید.
از سوی دیگر، بهای هر سهم شرکت ارتباطات سیار ایران، با ۸۴ ریال کاهش قیمت و ۰٫۲ درصد تغییر منفی به ۴۱ هزار و ۸۰۰ ریال رسید.
قیمت آغازین معاملات سهام این شرکت ۴۱ هزار و ۱۰۰ ریال و قیمت پایانی آن ۴۱ هزار و ۷۶۷ ریال بود و بالاترین قیمت ۴۲ هزار و ۱۸۳ ریال و پایین‌ترین قیمت ۴۱ هزار و ۱۰۰ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام همراه اول امروز به ۱۷۳ هزار و ۳۳۱ سهم به ارزش ۷ هزار و ۲۳۹٫۵۶ میلیون ریل با ۲۳۳ معامله رسید.نظرات غیرفعال است.