کد خبر: 13433

افزایش بهای سهام مخابرات و همراه اول

سینا: سهام شرکت‌های مخابرات ایران و ارتباطات سیار ایران امروز با افزایش قیمت در بازار بورس مواجه شدند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، بهای هر سهم شرکت مخابرات ایران امروز با ۱۰۴ ریال افزایش قیمت و ۳٫۵۸ درصد تغییر مثبت به سه هزار و شش ریال رسید.
معاملات سهام این شرکت با قیمت دو هزار و ۹۱۲ ریال آغاز و با قیمت سه هزار و شش ریال پایان یافت و بالاترین قیمت سه هزار و ۱۸ ریال و پایین‌ترین قیمت دو هزار و ۹۰۲ ریال را ثبت کرد و بالاترین قیمت آن سه هزار و ۱۸ ریال و پایین‌ترین آن دو هزار و ۹۰۲ ریال بوده است.
حجم معاملات سهام مخابرات امروز به ۴۴ میلیون و ۵۸ هزار و ۴۲۶ سهم به ارزش ۱۳۲ میلیارد و ۴۲۷ میلیون و ۹۷۴ هزار و ۸۰۶ ریال با دو هزار و ۵۹۸ معامله رسید.
نماد اخابر امروز ۹۷٫۵۱ واحد تاثیر مثبت بر شاخص بورس داشت و ارزش بازار آن به ۱۳۷ میلیون و ۸۹۶ هزار و ۲۰۹ میلیون ریال رسید.
از سوی دیگر، قیمت هر سهم همراه اول با ۲۶۹ ریال افزایش قیمت و ۰٫۵۸ درصد تغییر مثبت به ۴۷ هزار و ۴۵ ریال رسید.
قیمت آغازین معاملات سهام این شرکت امروز ۴۷ هزار ریال و قیمت پایانی آن ۴۷ هزار و ۴۵ ریال بود و بالاترین قیمت ۴۸ هزار و ۳۰۰ ریال و پایین‌ترین قیمت ۴۶ هزار و ۴۰۰ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام همراه اول امروز ۴۵۸ هزار و ۷۴ سهم به ارزش ۲۱ میلیارد و ۷۰۴ میلیون و ۶۱۹ هزار و ۵۲۹ ریال با ۲۱۶ معامله بود.
نماد همراه امروز ۱۱٫۳۵ واحد تاثیر مثبت در شاخص بورس داشت و ارزش بازار آن به ۹۷ میلیون و ۱۴۷ هزار و ۲۱۰ میلیون ریال رسید.نظرات غیرفعال است.