کد خبر: 13408

افزایش بهای سهام مخابرات و همراه اول

سینا: بهای سهام شرکت‌های مخابرات ایران و ارتباطات سیار ایران امروز در بازار بورس با کاهش قیمت مواجه شدند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، بهای هر سهم شرکت مخابرات ایران امروز با ۳۳ ریال افزایش قیمت و ۱٫۱۵ درصد تغییر مثبت به دو هزار و ۹۰۰ ریال افزایش یافت.
معاملات سهام این شرکت با قیمت دو هزار و ۸۸۳ ریال آغاز و با قیمت دو هزار و ۹۰۰ ریال پاین یافت و بالاترین قیمت دو هزار و ۹۶۰ ریال و پایین‌ترین قیمت دو هزار و ۸۶۱ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام مخابرات امروز به ۱۵ میلیون و ۵۹۵ هزار و ۷۹۴ سهم به ارزش ۴۵ میلیارد و ۲۲۰ میلیون و ۶۹۰ هزار و ۸۷۸ ریال با یک هزار و ۷۲ معامله رسید.
نماد اخابر امروز ۳۰٫۹۴ واحد تاثیر مثبت در شاخص بورس داشت و ارزش بازار آن به ۱۳۳ میلیون و ۳۳ هزار و ۶۰۱ میلیون ریال رسید.
از سوی دیگر، بهای هر سهم شرکت ارتباطات سیار ایران با ۱۶۳ ریال افزایش قیمت و ۰٫۳۵ درصد تغییر مثبت به ۴۶ هزار و ۷۳۸ ریال رسید.
قیمت آغازین معاملات سهام همراه اول امروز ۴۷ هزار و ۵۰۰ ریال و قیمت پایانی آن ۴۶ هزار و ۷۳۸ ریال بود و بالاترین قیمت ۴۷ هزار و ۵۰۰ ریال و پایین‌ترین قیمت ۴۶ هزار و ۵۰۳ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام این شرکت نیز ۴۰۷ هزار و ۲۲۴ سهم به ارزش ۱۹ میلیارد و ۱۳۵ میلیون و ۱۹۴ هزار و ۴۸۰ ریال با ۱۲۰ معامله بود.
نماد همراه هم امروز ۶٫۸۸ واحد تاثیر مثبت در شاخص بورس داشت و ارزش بازار آن به ۹۶ میلیون و ۵۱۳ هزار و ۲۶۰ میلیون ریال رسید.نظرات غیرفعال است.