کد خبر: 13285

افزایش بهای سهام مخابرات و همراه اول

سینا: سهام شرکت‌های مخابرات ایران و ارتباطات سیار ایران امروز با افزایش قیمت در بازار بورس مواجه شدند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، بهای هر سهم شرکت مخابرات ایران امروز با ۳۲ ریال افزایش قیمت و ۱٫۲۴ درصد تغییر مثبت به دو هزار و ۵۶۵ ریال افزایش یافت.
معاملات سهام این شرکت امروز با قیمت ۲۵۵۰ ریال آغاز و با قیمت ۲۶۲۰ ریال پایان یافت و بالاترین قیمت ۲۶۹۰ ریال و پایین‌ترین قیمت ۲۵۵۰ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام مخابرات امروز به ۱۴ میلیون و ۶۱۴ هزار و ۱۸۷ سهم به ارزش ۳۸ میلیارد و ۲۸۴ میلیون و ۵۷۱ هزار و ۹۵ ریال با یک هزار و شش معامله رسید.
نماد  اخابر امروز ۳۰٫۰۶ واحد تاثیر مثبت در شاخص بورس داشت و ارزش بازار آن به ۱۲۰ میلیون و ۱۸۸ هزار و ۹۷۸ میلیون ریال افزایش یافت.
از سوی دیگر، بهای هر سهم شرکت ارتباطات سیار ایران نیز با ۱۵ ریال افزایش قیمت و ۰٫۰۴ درصد تغییر مثبت به ۴۱ هزار و ۶۱۹ ریال رسید.
قیمت آغازین معاملات سهام این شرکت نیز ۴۱ هزار و ۸۰۰ ریال و قیمت پایانی آن ۴۱ هزار و ۶۱۹ ریال بود و بالاترین قیمت ۴۱ هزار و ۸۰۱ ریال و پایین‌ترین قیمت ۴۱ هزار و ۶۵۰ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام همراه اول امروز به ۱۶۳ هزار و ۱۵۸ معامله به ارزش شش میلیارد و ۸۰۳ میلیون و ۴۸۷ هزار و ۵۷۴ ریال با ۱۱۷ معامله رسید.
نماد همراه امروز ۰٫۶۳ واحد تاثیر مثبت در شاخص بورس داشت و ارزش بازار آن به ۸۵ میلیون و ۹۴۲ هزار و ۶۰۲ میلیون ریال رسید.نظرات غیرفعال است.