کد خبر: 12868

افزایش بهای سهام مخابرات و همراه اول در بورس

سینا: بهای سهام شرکت‌های مخابرات ایرات و ارتباطات سیار ایران امروز در بازار بورس با افزایش قیمت مواجه شدند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، بهای هر سهم شرکت مخابرات ایران امروز با ۱۱۳ ریال افزایش قیمت و ۳٫۸۸ درصد تغییر مثبت به ۳۰۲۴ ریال رسید.
معاملات سهام این شرکت امروز با قیمت ۳۰۲۷ ریال آغاز و با قیمت ۳۰۲۴ ریال پایان یافت و بالاترین قیمت ۳۰۲۷ ریال و پایین‌ترین قیمت ۲۹۰۰ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام مخابرات امروز به ۳۴ میلیون و ۸۴ هزار و ۷۴۴ سهم به ارزش ۱۰۳ میلیارد و ۸۸ میلیون و ۱۲۷ هزار و ۴۴۶ ریال با یک هزار و ۹۲ معامله رسید.
نماد اخابر امروز با ۱۰۸٫۳ واحد تاثیر مثبت، شاخص بورس را بالا کشید و ارزش بازار آن به ۱۳۸ میلیون و ۷۲۱ هزار و ۹۳۵ میلیون ریال رسید.
از سوی دیگر، بهای هر سهم شرکت ارتباطات سیار ایران، با یک هزار و ۳۲۰ ریال افزایش قیمت و ۲٫۹۳ درصد تغییر مثبت به ۴۶ هزار و ۱۰ ریال رسید.
قیمت آغازین معاملات سهام این شرکت نیز ۴۶ هزار و ۵۰۰ ریال و قیمت پایانی آن ۴۷ هزار و ۳۵۵ ریال بود و بالاترین قیمت ۴۷ هزار و ۲۸۶ ریال و پایین‌ترین قیمت ۴۵ هزار و ۷۰۰ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام همراه اول امروز به ۴۳۴ هزار و ۷۱ سهم به ارزش ۲۰ هزار و ۱۲۱٫۵۷ میلیون ریال با ۲۹۵ معامله رسید.نظرات غیرفعال است.