کد خبر: 11013

افزایش بهای سهام مخابرات و کاهش سهام همراه اول

سینا:‌ بهای سهام شرکت مخابرات ایران امروز در بازار بورس با افزایش قیمت و بهای سهام شرکت ارتباطات سیار ایران در بازار فرابورس با کاهش قیمت مواجه شد.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، بهای هر سهم شرکت مخابرات ایران امروز با ۶۵ ریال افزایش قیمت و ۲٫۸۷ درصد تغییر منفی به ۲۳۳۰ ریال رسید.

معاملات سهام این شرکت امروز با قیمت ۲۳۰۲ ریال آغاز و با فیمت ۲۳۳۰ ریال پایان یافت و بالاترین قیمت ۲۳۵۵ ریال و پایین‌ترین قیمت ۲۲۷۴ ریال را ثبت کرد.

حجم معاملات سهام مخابرات امروز به ۱۶ میلیون و ۶۴۴ هزار و ۳۹۱ سهم به ارزش ۳۸ میلیارد و ۷۸۵ میلیون و ۲۳۶ هزار و ۷۰۵ ریال با ۱۳۲۱ سهم رسید.

نماد اخابر امروز ۶۵٫۴۳ واحد تاثیر مثبت در شاخص بورس گذاشت و ارزش بازار آن به ۱۰۶ میلیون و ۸۸۵ هزار و ۶۱۸ میلیون ریال رسید.

از سوی دیگر، بهای سهام شرکت ارتباطات سیار ایران امروز با ۴۰۳ ریال کاهش قیمت و ۰٫۸۸ درصد تغییر منفی به ۴۵ هزار و ۶۰۳ ریال رسید.

قیمت آغازین معاملات سهام این شرکت ۴۵ هزار و ۵۱۱ ریال و قیمت پایانی آن ۴۵ هزار و ۶۰۸ ریال بود و بالاترین قیمت ۴۵ هزار و ۹۹۷ ریال و پایین‌ترین قیمت ۴۵ هزار و ۵۰۱ ریال را ثبت کرد.

حجم معاملات سهام همراه اول امروز به ۴۲ هزار و ۹۰۲ سهم به ارزش یک هزار و ۹۵۶٫۶۸ میلیون ریال با ۲۶ معامله رسید.نظرات غیرفعال است.