کد خبر: 10606

افزایش بهای سهام مخابرات و کاهش بهای سهام همراه اول

سینا: بهای سهام شرکت مخابرات ایران امروز در بازار بورس با افزایش قیمت و بهای سهام شرکت ارتباطات سیار ایران با کاهش مواجه شدند.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، بهای سهام شرکت مخابرات ایران امروز با ۵ ریال افزایش قیمت ۰٫۲۲ درصد تغییر مثبت به ۲۲۸۰ ریال رسید.

معاملات سهام این شرکت امروز با قیمت ۲۳۲۰ ریال آغاز و با قیمت ۲۲۸۰ ریال پایان یافت و بالاترین قیمت ۲۳۳۰ ریال و پایین‌ترین قیمت ۲۲۸۱ ریال را ثبت کرد.

حجم معاملات سهام این شرکت امروز به ۲ میلیون و ۲۷۰ هزار و ۷۲۱ سهم به ارزش ۵ میلیارد و ۲۳۲ میلیون و ۱۴۶ هزار و ۹۲۳ ریال با ۱۹۰ معامله رسید.

نماد اخابر امروز ۵٫۰۶ واحد تاثیر مثبت در شاخص بورس گذاشت و ارزش بازار آن به ۱۰۴ میلیون و ۵۹۱ هزار و ۹۳۵ میلیون ریال رسید.

از سوی دیگر، بهای سهام شرکت ارتباطات سیار ایران امروز با ۱۰۱۰ ریال کاهش قیمت و ۲٫۲۹ درصد تغییر منفی به ۴۳ هزار و ۱۳۰ ریال رسید.

معاملات سهام این شرکت با قیمت ۴۳ هزار و ۳۱۱ ریال آغاز و با قیمت ۴۳ هزار و ۴۱۹ ریال پایان یافت و بالاترین قیمت ۴۳ هزار و ۴۱۹ ریال و پایین‌ترین قیمت ۴۳ هزار و ۱۳۰ ریال را ثبت کرد.

حجم معاملات سهام این شرکت به ۲۸ هزار و ۲۵۰ ریال به ارزش یک هزار و ۲۲۱٫۷۸ میلیون ریال با ۲۵ معامله رسید.نظرات غیرفعال است.