کد خبر: 11698

افتتاح اولین فروشگاه زنجیره‌ای همراه اول در تهران

سینا: روز شنبه ۱۴ بهمن ماه، اولین فروشگاه زنجیره‌­ای همراه اول در تهران طی مراسمی افتتاح شد.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، پس از اولین فروشگاه زنجیره­ای همراه اول کشور که ۲۸ آبان ماه در مشهد افتتاح شد، عصر روز شنبه ۱۴ بهمن ماه، اولین فروشگاه زنجیره ای همراه اول در تهران نیز افتتاح شد.

بر اساس این گزارش، اولین فروشگاه زنجیره‌ای همراه اول در تهران که در خیابان شریعتی (روبروی خیابان شهید دستگردی) راه ‌اندازی شده است، تمامی محصولات و خدمات همراه اول و خدمات دیگری نظیر وایمکس، گوشی و لوازم جانبی تلفن همراه، نرم افزارهای کاربردی، اینترنتADSL و … ارائه می‌شود.

وحید صدوقی مدیرعامل همراه اول در این مراسم افتتاحیه هدف از راه‌اندازی چنین فروشگاهی را فروش سیم‌کارت، کارت شارژ و کلیه خدمات مربوط به همراه اول عنوان کرد که طی یک پروژه ۵ ساله، ۷۳۰ فروشگاه زنجیره ای در کل کشور راه‌ اندازی خواهد شد.

صدوقی گفت: بنا داریم در سال اول، ۱۰۱ فروشگاه راه‌‌اندازی کنیم که اولین آن در مشهد و دومین فروشگاه در تهران افتتاح شده است. امروز نیز همزمان با این راه‌اندازی، ۱۱ فروشگاه در سراسر کشور افتتاح می‌شود.

وی افزود: فروشگاه‌های زنجیره ‌ای همراه اول در سه سطح T1(فروشگاه‌های بالای ۱۰۰ متر)، T2 (فروشگاه‌های کمتر از ۱۰۰ متر و T3 (کیوسک‌های کوچک) تدارک دیده شده است.

مدیرعامل اپراتور اول با اشاره به فروش انواع خدمت، گوشی، تبلت، دانگل، نوت بوک و … در فروشگاه‌های زنجیره‌ای همراه اول اظهار داشت: هدف ما این است که تجربه مشتری در سراسر کشور یکسان شود؛ به عبارت دیگر در این فروشگاه‌ها، هم خود خدمت و هم قیمت آن بطور یکسان ارائه می‌شود.

وی اضافه کرد: درحال مذاکره با برندهای معروف و استاندارد گوشی هستیم تا بصورت باندل در فروشگاه‌ها عرضه کنیم. حتی ما آمادگی داریم نرم‌افزارهای کاربردی خاص تلفن همراه را در این فروشگاه‌ها ارائه کنیم.

صدوقی، گام بعدی فروشگاه‌های زنجیره‌ای همراه اول را عرضه تمامی خدماتی دانست که در مراکز خدمات ارتباطی ارائه می‌شود.

صدوقی در ادامه با بیان اینکه قصد داریم در تهران ۲۰ فروشگاه زنجیره‌ای راه‌اندازی کنیم، گفت: علاوه بر این ۲۰ فروشگاه، ۵ کیوسک و ۵ فروشگاه سیار(خودرو با تجهیزات کامل) در تهران خدمت ارتباطی ارائه خواهند کرد. البته فروشگاه‌های سیار در ایام پر ازدحام و شلوغ و در مراکز خاصی ارائه خدمت خواهند داشت.

وی افزود: برنامه ما این است که تعدادی از فروشگاه‌ها تحت مالکیت همراه اول باشند و تعدادی نیز به بخش خصوصی سپرده شوند.

صدوقی اظهار داشت: از آنجا که مردم علاقمندند برند مورد نیاز خود را از فروشگاه یک برند معتبر و با سابقه خریداری کنند، ما سعی می‌کنیم انواع نوت بوک، تبلت و گوشی‌های هوشمند که نیازمند باند وسیع هستند را در این فروشگاه‌های زنجیره‌ای عرضه کنیم.

وی با بیان اینکه در واقع فروشگاه‌های زنجیره‌ای همراه اول اولین فروشگاه زنجیره‌ای صنعت IT کشور نیز هستند گفت: به دنبال آن هستیم هر آنچه که یک کاربر تلفن همراه بدان نیاز دارد در این فروشگاه ارائه کنیم. حتی فروشگاه‌های اطراف نیز می‌توانند تجهیزات ارتباطی مورد نیاز خود را از فروشگاه‌های زنجیره‌ای همراه اول تامین کنند.نظرات غیرفعال است.