کد خبر: 13914

اعلام اسامی برندگان هفته سوم هفته‌های ۲۰۰ میلیونی همراه اول

سینا: قرعه‌کشی هفته سوم طرح هفته‌های ۲۰۰ میلیونی همراه اول برگزار شد و برندگان آن مشخص شدند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، روز جمعه چهارم بهمن ماه، طی مراسمی با حضور جمعی از مدیران اپراتور اول و نمایندگان نهادهای نظارتی، قرعه‌کشی جوایز هفته سوم دی ماه طرح هفته‌های۲۰۰ میلیونی همراه اول که زمستان امسال اجرا می‌شود، برگزار شد و دو برنده خوش‌شانس جایزه یکصد میلیون تومانی معرفی شدند.
پس از قرعه‌کشی میان شماره‌های دایمی و اعتباری، سامان صالح‌نسب از استان خوزستان به شماره موبایل ۹۸***۰۹۱۶۳۱ و مجتبی قاسم‌زاده ازاستان تهران با شماره موبایل ۲۰***۰۹۱۲۳۲ به عنوان برندگان خوش شانس هفته سوم معرفی شدند.
بر اساس این گزارش، مشترکین اپراتور اول هر هفته شانس این را خواهند داشت که در قرعه‌کشی دو جایزه یکصد میلیون تومانی شرکت کنند.
در طرح هفته‌های ۲۰۰ میلیونی که تا پایان زمستان امسال ادامه دارد، همراه اولی‌ها می‌توانند برای برنده شدن جوایز ۱۰۰ میلیونی، به روش‌های مختلف نظیر فعال‌سازی سیم‌کارت دائمی (۱۰۰ امتیاز)، کارکرد سیم‌کارت دائمی(هر ۱۰۰۰ تومان یک امتیاز)، فعال‌سازی سیم‌کارت اعتباری (۱۰ امتیاز) و شارژ سیم‌کارت اعتباری (هر ۱۰۰۰ تومان یک امتیاز) اقدام کنند.
در طرح مذکور، محاسبه امتیازات شرکت‌کنندگان در قرعه‌کشی به صورت هفتگی است و امتیازات یک هفته به هفته بعدی انتقال نمی‌یابد.
مشترکین برای شرکت در قرعه‌کشی نیاز به هیچ‌گونه ثبت‌نام یا فعالیت خاصی نداشته و به صورت خودکار در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوند.
مشترکین اپراتور اول می‌توانند برای دریافت راهنمای طرح، عدد «۹» و برای استعلام امتیاز، عدد «۱» را به سامانه ۸۰۸۳ پیامک کنند. همچنین کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص، از طریق پرتال همراه اول به نشانی www.mci.ir امکان‌پذیر است.نظرات غیرفعال است.