کد خبر: 9944

اطلاعیه مخابرات درباره اصلاح مشخصات، زمان استرداد وجوه اضافی و روش پرداخت وجه ثبت‌نام داوطلبان آزمون استخدامی

سینا: روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران به آن دسته از داوطلبانی که مبلغ ثبت‌نام آزمون بیش از یک بار از حساب بانکی‌شان کسر شده، اعلام کرد: تمامی وجوه اضافه تا پایان روز شنبه سوم خرداد ماه ۹۱ به حساب بانکی داوطلبان عودت می‌شود.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، آن دسته از داوطلبانی که بدون پرداخت وجه، کد رهگیری دریافت کرده‌اند یا کل مبلغ ثبت‌نام به حساب آنان بازگشته است، می‌توانند از ساعت ۹ صبح روز دوشنبه پنجم تیر ماه ۹۱ تا ۹ صبح روز چهارشنبه هفتم تیر ماه ۹۱ با مراجعه به سامانه ثبت‌نام که برای این افراد باز است، نسبت به پرداخت مبلغ ثبت‌نام اقدام کنند.
براساس هماهنگی به عمل آمده جهت اصلاح مشخصات فردی، سامانه ثبت‌نام از ساعت ۹ صبح روز شنبه ۱۰ تیر ماه ۹۱ تا ۹ صبح روز دوشنبه ۱۲ تیر ماه ۹۱ بدین منظور باز است و داوطلبانی که حین ثبت‌نام مشخصات فردی خویش را اشتباه ثبت کرده‌اند،‌ به منظور اصلاح صرفا مشخصات می‌توانند به سایت مراجعه کنند.
براساس این گزارش تمامی داوطلبانی که مراحل ثبت‌نام خود را به طور کامل و صحیح انجام داده‌اند، نیازی به مراجعه مجدد به سامانه ثبت‌نام ندارند.نظرات غیرفعال است.