کد خبر: 9362

اطلاعیه رایتل درخصوص آخرین مهلت تکمیل ثبت‌نام دور اول پیش ثبت‌نام تهران و کرج

سینا: رایتل در خصوص آخرین مهلت تکمیل ثبت‌نام دور اول پیش ثبت‌نام سیم‌کارت‌های این اپراتور در تهران و کرج اطلاعیه‌ای صادر کرد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، به اطلاع آن دسته از متقاضیانی که در دور اول پیش ثبت‌نام سیم‌کارت‌های رایتل در دو شهر تهران و کرج در سال ۹۰ اقدام به پیش ثبت‌نام سیم‌کارت‌های دائمی و دیتای رایتل کرده‌اند می‌رساند آخرین مهلت تکمیل ثبت‌نام جهت دریافت سیم‌کارت‌های این اپراتور تا روز ۲۲ اردیبهشت تمدید شد.
این مهلت نظر به عدم مراجعه برخی متقاضیان و درخواست‌های موجود و برای آخرین بار تمدید شده و به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود.
عدم مراجعه تا تاریخ ذکر شده به منزله انصراف از ثبت‌نام  است و ضمن لغو پیش ثبت‌نام، شماره انتخابی در اختیار سایرین قرار خواهد گرفت.
لازم به ذکر است دسترسی لازم برای تمامی افرادی که در مرحله اول و در سال ۹۰ اقدام به پیش ثبت‌نام سیم کارت‌های رایتل کرده و شرایط لازم را داشته‌اند، فراهم شده است و این افراد می‌توانند صرفا از طریق مراجعه به سایت این اپراتور به نشانی www.rightel.ir ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.
پس از تکمیل ثبت‌نام توسط متقاضی، سیم‌کارت طی سه روز کاری به آدرس اعلام شده ارسال خواهد شد.
در صورت بروز مشکل در سایر موارد، شهروندان می‌توانند در تمامی ساعات شبانه روز با مرکز خدمات مشترکین رایتل به شماره تلفن ۲۳۵۹۸-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.نظرات غیرفعال است.