کد خبر: 10557

اطلاعیه جامع شرکت مخابرات ایران برای آزمون استخدام شهریور۹۱

سینا: ثبت‌نام شوندگان آزمون استخدام مخابرات به صورت یکپارچه در روز جمعه ۱۷ شهریورماه ۹۱ در سراسر کشور آزمون خواهند داد.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی شرکت مخابرات ایران، تمامی ثبت‌‌ نام‌شوندگان آزمون استخدام مخابرات که موفق به دریافت کارت ورود به آزمون شده‌اند، به صورت یکپارچه در روز جمعه ۱۷ شهریورماه ۹۱ در سراسر کشور آزمون خواهند داد.

براساس آیین‌نامه آزمون استخدامی شرکت مخابرات ایران ساعت شروع آزمون ۹ روز ۱۷ شهریورماه است. درهای حوزه‌ها ۲۰ دقیقه قبل از شروع امتحان برای استقرار داوطلبان در محل تعیین‌شده باز و پنج دقیقه قبل از شروع امتحان پاسخ‌نامه‌ها تحویل داوطلبان می‌شود.

تمامی شرکت‌کنندگان باید ضمن مطابقت اطلاعات درج‌شده در پاسخ‌نامه با اطلاعات فردی خود از صحت اطلاعات خود اطمینان حاصل کنند.

همراه داشتن ماشین حساب و تلفن همراه به داخل حوزه امتحانی ممنوع است.

آن دسته از افرادی که موفق به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نیز نشده‌اند، می‌توانند با مراجعه به سامانه ثبت‌نام به نشانی www.Tci.ir تا ۱۲ شهریورماه نسبت به دریافت کارت خود اقدام کنند.

همچنین ثبت‌نام‌کنندگانی که مدارک آنها ناقص است، (اعم از عدم ارائه عکس پرسنلی، مخدوش‌بودن عکس پرسنلی، ناقص‌بودن اطلاعات سجلی و مشخصات فردی و …) می‌توانند برای رفع اشکالات موجود، با همراه داشتن کارت ملی و یک قطعه عکس ۴*۳ و پرینت کارت دریافت شده ورود به آزمون تا روز سه‌شنبه ۱۴ شهریورماه به ادارات کارگزینی شرکت مخابرات استان مربوطه مراجعه و نسبت به تکمیل پرونده ثبت‌نام خود اقدام کنند.

شرکت‌کنندگان در آزمون، برای رفع مشکلات احتمالی صدور کارت، می‌توانند از ۱۱ تا ۱۶ شهریورماه با مراجعه به سامانه ثبت‌نام، اشکالات خود را برطرف کنند.

روابط عمومی شرکت مخابرات ایران به داوطلبان آزمون استخدامی این شرکت توصیه کرد که یک روز قبل از برگزاری آزمون، محل آزمون خود را براساس اطلاعات درج شده در کارت ورود به جلسه آزمون خود شناسایی کنند.نظرات غیرفعال است.