کد خبر: 15215

اسپرینت بدترین و تینگ بهترین اپراتور از دیدگاه مصرف‌کنندگان

سینا: مجله Consumer Reports در آخرین نظرسنجی خود درباره شرکت‌های ارائه‌دهنده شبکه موبایل، که شامل نظرات ۶۰۰۰۰ هزار کاربر بود، اپراتور اسپرینت را به عنوان بدترین و تینگ را به عنوان بهترین ارائه دهنده و سرویس‌های مخابرات بی سیم معرفی کرد.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات(سینا)، نتایج این ارزیابی نشان داد که بر خلاف انتظار، چهار اپراتور بزرگ و مشهور اسپرینت، ای‌تی‌اند‌تی، ورایزن و تی‌موبایل دارای بیشترین رضایت مشتری نیستند و جالب‌تر اینکه اسپرینت کمترین رضایت مشتری را داشته و تینگ که اپراتور مجازی شبکه تلفن همراه اسپرینت است و از همان شبکه استفاده می‌کند، بیشترین رضایت مشتری در ایالات متحده را دارد.

این نظرسنجی نشان‌دهنده اهمیت و قدرت استنباط و برداشت کابران از خدمات یک شرکت است.

رتبه تی‌موبایل، ورایزن و ای‌تی‌اند‌تی به صورت تقریبی مشابه یکدیگر بود. با این تفاوت که امتیاز کلی ورایزن از نظر خدمات صوتی، متنی، وب و ۴G مطلوب‌تر است. ای‌تی‌اند‌تی بهترین خدمات ۴G را ارائه کرده و تی‌موبایل در کمترین زمان مشکلات کاربران را برطرف می‌کند.

شرکت‌های Consumer Cellular و Republic Wireless دو اپراتورهای برتر دیگر از دیدگاه کاربران بودند. پیدا کردن شباهت میان این سه اپراتور کار چندان دشواری نیست. تینگ اپراتور مجازی شبکه تلفن همراه اسپرینت و Consumer Cellular اپراتور مجازی شبکه تلفن همراه ای‌تی‌اند‌تی است، Repubic Wireless نیز از شبکه اسپرینت استفاده می‌‌کند. هر سه این شرکت‌ها قالب‌های سنتی ارائه خدمات مخابراتی را شکسته و با بهترین قیمت‌ها به ارائه بسته‌های جالب می‌پردازند و موج جدیدی را در این صنعت به راه انداخته‌اند.نظرات غیرفعال است.