کد خبر: 9122

استقبال شهروندان از سرویس پیش‌پرداخت هزینه تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت

سینا: همزمان با راه‌اندازی سرویس پیش‌پرداخت هزینه تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت مخابرات استان تهران، شهروندان تهرانی استقبال خوبی از این سرویس کردند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران، بهروز مشفقی مدیر کل رایانه شرکت مخابرات استان تهران ضمن اعلام این مطلب گفت: در راستای مشتری مداری و رفاه حال مشترکین تلفن ثابت امکان پیش پرداخت هزینه تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت بر روی سامانه ۱۸۱۸ فراهم شده است.
وی ادامه داد: به منظور حل مشکل مشترکین تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت مخابرات استان تهران که به دلایلی همچون مسافرت‌های چندماهه امکان پرداخت به موقع کارکرد تلفن ثابت خود را ندارند این امکان فراهم شد تا بتوانند به دلخواه نسبت به پیش‌پرداخت (prepaid) مبالغی بیشتر از ۱۰۰ هزار ریال اقدام کنند.
مدیرکل رایانه گفت: با راه‌اندازی روش پیش‌پرداخت (prepaid) از این پس متقاضیان اینترنت پرسرعت که تلفن ثابت به نام خودشان نیست نیازی به ارائه اجاره نامه ندارند بلکه می‌توانند ضمن مراجعه به مرکز و انجام مراحل ثبت‌نام با استفاده از این روش نسبت به خرید یک پورت اینترنت پرسرعت اقدام کنند.
وی افزود: مشترکین مذکور می‌بایست برای خرید یک پورت اینترنت پرسرعت حداقل نسبت به پیش‌پرداخت ۲۰۰ هزار ریال برای سرعت ۱۲۸ کیلو بایت، ۲۵۰ هزار ریال برای سرعت ۲۵۶ کیلو بایت و ۴۰۰ هزار ریال برای سرعت ۵۱۲ کیلو بایت اقدام کنند و مراکز مخابراتی نیز موظف هستند با رعایت ضوابط قانونی قبلی بدون نیاز به اجاره نامه اقدام به برقراری سرویس برای متقاضیان کنند.
مشفقی خاطرنشان کرد: در صورت پرداخت قبوض ماهیانه کارکرد تلفن ثابت و یا اینترنت پرسرعت مبلغ پیش‌پرداخت واریز شده در قبض مشترک باقی مانده و ارتباط مشترک به صورت مستمر برقرار خواهد بود.
مدیر رایانه افزود: سامانه ۲۸۲۸ مرکز فروش، دایری و پشتیبانی اینترنت پرسرعت به صورت ۲۴ ساعته در هفت روز هفته آماده ارایه خدمات به متقاضیان است و متقاضیان می‌توانند پس از تماس با شماره ۲۸۲۸ بدون هیچگونه مراجعه حضوری نسبت به خرید (برحسب ضوابط) و رفع خرابی اینترنت پرسرعت اقدام کنند.
وی گفت: درخواست مشترکین، پس از تماس در سیستم ثبت شده و کارشناسان در اسرع وقت به صورت مکانیزه درخواست را پیگیری می‌کنند.نظرات غیرفعال است.