کد خبر: 13963

اسامی برندگان هفته چهارم هفته‌های ۲۰۰ میلیونی همراه اول اعلام شد

سینا: قرعه‌کشی هفته چهارم طرح هفته‌های ۲۰۰ میلیونی همراه اول برگزار شد و برندگان آن مشخص شدند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، روز جمعه ۱۱بهمن ماه، طی مراسمی با حضور جمعی از مدیران اپراتور اول و نمایندگان نهادهای نظارتی، قرعه‌کشی جوایز هفته چهارم دی ماه طرح هفته های۲۰۰ میلیونی همراه اول که زمستان امسال اجرا می‌شود، برگزار شد و دو برنده خوش‌شانس جایزه یکصد میلیون تومانی معرفی شدند.
پس از قرعه‌کشی میان شماره‌های دایمی و اعتباری، آقایان سید عباس موسوی از استان مازندران به شماره موبایل ۹۳***۰۹۱۱۶۷ (دایمی) و حسن دادعلی شاهی از استان خراسان رضوی به شماره موبایل ۰۱***۰۹۱۵۱۱(دایمی) به عنوان برندگان خوش شانس هفته چهارم معرفی شدند.
براساس این گزارش، مشترکین اپراتور اول هر هفته شانس این را خواهند داشت که در قرعه‌کشی دو جایزه یکصد میلیون تومانی شرکت کنند.
در طرح هفته‌های ۲۰۰ میلیونی که تا پایان زمستان امسال ادامه دارد، همراه اولی‌ها می‌توانند برای برنده شدن جوایز ۱۰۰ میلیونی، به روش‌های مختلف مانند فعال‌سازی سیم‌کارت دائمی (۱۰۰ امتیاز)، کارکرد سیم‌کارت دائمی (هر ۱۰۰۰ تومان یک امتیاز)، فعال‌سازی سیم‌کارت اعتباری (۱۰ امتیاز) و شارژ سیم‌کارت اعتباری (هر ۱۰۰۰ تومان یک امتیاز) اقدام کنند.
در طرح مذکور، محاسبه امتیازات شرکت‌کنندگان در قرعه‌کشی به صورت هفتگی است و امتیازات یک هفته به هفته بعدی انتقال نمی‌یابد.
لازم به ذکر است که مشترکین برای شرکت در قرعه‌کشی نیاز به هیچگونه ثبت‌نام یا فعالیت خاصی نداشته و به صورت خودکار در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوند.
همراه اول اعلام کرده که قرار است صحنه‌هایی از این مراسم قرعه‌کشی در بخش‌های تبلیغاتی روزهای شنبه و یکشنبه ۱۲و ۱۳بهمن ماه پخش شود.
مشترکین اپراتور اول می‌توانند برای دریافت راهنمای طرح عدد «۹» و برای استعلام امتیاز عدد «۱» را به سامانه ۸۰۸۳ پیامک کنند. همچنین کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص از طریق پرتال همراه اول به نشانی www.mci.ir امکان‌پذیر است.نظرات غیرفعال است.