کد خبر: 7986

ازبکستان به شبکه رومینگ اعتباری همراه اول پیوست

سینا: با انعقاد قرارداد بین همراه اول و اپراتور یونیتل  (Unitel)ازبکستان، اولین اپراتور ازبک به شبکه رومینگ اعتباری همراه اول پیوست.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، با قرارداد منعقد شده میان همراه اول و اپراتور یونیتل  (Unitel)ازبکستان، مشترکان اعتباری هر دو اپراتور می توانند از مزایای یک ارتباط بین المللی استفاده کنند.

بر اساس این گزارش، پس از ۳۳ اپراتور از کشورهای عربستان، عراق، ترکیه، اندونزی، سوریه، پاکستان، امارات متحده عربی، کویت، گامبیا، افغانستان، آذربایجان، ارمنستان، تاجیکستان، اتریش، اسلوونی، بلژیک، قطر و روسیه، «یونیتل» سی وچهارمین اپراتور خارجی است که همراه اول جهت برقراری سرویس رومینگ سیم‌کارت‌های اعتباری با آن قرارداد همکاری منعقد می‌کند.

همراه اول توصیه کرده است، باتوجه به اینکه شارژینگ سیم‌کارت‌های اعتباری به صورت آنلاین انجام می‌شود، ‌مشترکان به منظور مدیریت بهتر هزینه‌های رومینگ بین‌الملل، در سفرهای خارجی از این سیم‌کارت‌ها استفاده کنند.

همراه اول هم اکنون با ۲۶۷ اپراتور در ۱۱۰ کشور قرارداد رومینگ بین‌الملل دارد که همگی بطور مستقیم و بدون واسطه منعقد شده‌اند.نظرات غیرفعال است.