کد خبر: 11827

اریکسون AIR 32 را برای افزایش ظرفیت و پوشش پهنای باند موبایل عرضه می کند

سینا: اریکسون از عرضه AIR 32 خبر داد که راه اندازی LTE و HSPA را بدون نیاز به افزودن آنتن یا واحدهای رادیویی افزوده به سایت های شبکه امکان پذیر می کند. به علاوه AIR 32 فرکانس های فعال چندگانه را در یک واحد منفرد امکان پذیر می کند که ۵۰ درصد کاهش تجهیزات رادیویی را موجب می شود.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، T-Mobile آمریکا درحال حاضر از محصولات AIR در برنامه انتقال شبکه در حال پیشرفت خود استفاده می‌کند.
به گفته اریکسون در مقایسه با محصولات AIR موجود، AIR 32 تا ۷۰ درصد توان عملیاتی بالاتری را امکان‌‌پذیر می‌کند که به طور قابل توجهی تجربه کاربر در استفاده از سرویس‌های پهنای باند موبایل را بهبود می‌بخشد.
این امر به وسیله ایجاد چهار جریان انتقال همزمان از طریق پیکربندی ورودی چندگانه و خروجی چندگانه ۴×۴ AIR 32 حاصل می‌شود.
همچنین AIR 32 تا ۲۵ درصد پوشش خارجی را در مقایسه با محصولات موجود AIR افزایش می‌دهد. به علاوه قابلیت اطمینان سرویس‌های پهنای باند موبایل داخلی را به طور قابل توجهی بهبود می‌بخشد. با در نظر گرفتن اینکه ۷۰ درصد از تمام ترافیک داده‌ای به صورت داخلی رخ می‌دهد، پوشش خارجی بهبود یافته برای افزایش تجربه کاربری حیاتی است.
AIR برای اولین بار در کنگره جهانی تلفن همراه ۲۰۱۱ به عنوان اولین راه حلی که به طور پیوسته واحد رادیویی را با آنتن یکپارچه می‌کند معرفی می‌شود. درحال حاضر این محصول در حال تولید سری است و در مدل‌ها و باندهای چندگانه درسراسر جهان در دسترس قرار دارد.نظرات غیرفعال است.