کد خبر: 11504

اریکسون برنده جایزه “محصول سال” مجله محصولات الکترونیکی شد

سینا: مجله محصولات الکترونیکی توانایی مبدل های خطی پیشرفته DC/DC BMR456 و BMR457 اریکسون را جهت کنترل ولتاژ خطی واسطه جهت ارائه بازدهی بالا و صرفه جویی قابل توجه در مصرف انرژی را با جایزه معتبر محصول سال تائید کرد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، شرکت اریکسون توانست برای مبدل های خطی پیشرفته (ABC) DC/DC توان دیجیتال ۳E* BMR456 و BMR457 خود جایزه “محصول سال” مجله محصولات الکترونیکی، که یک نشریه تجاری پیشرو برای مهندسان طراح الکترونیکی است را از آن شرکت خود کند.
۳E* BMR456 و BMR457 عملکرد و انعطاف پذیری بی نظیری را در اختیار معماران توسعه دهندگان سیستم تجهیزات فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) قرار می دهد.
جایزه های محصول سال ۲۰۱۲ در شماره ژانویه ۲۰۱۳ نشریه محصولات الکترونیکی منتشر شد. دبیران این نشریه هزاران محصول عرضه شده در سال ۲۰۱۲ را ارزیابی و محصولات برنده شده را برمبنای طراحی خلاقانه، پیشرفت قابل توجه در فن آوری یا برنامه کاربردی و پیشرفت اساسی در هزینه و عملکرد انتخاب کرده اند.
براساس اظهارات پائول او شیا، سردبیر مجله محصولات الکترونیکی ” مبدل های DC/DC BMR456 و BMR457 نسل دوم مبدل های خطی پیشرفته دیجیتال هستند که استانداردهایی جدیدی را برای کنترل ولتاژ خطی واسطه و حفظ بازدهی بالا ارائه می دهد.”
به گفته وی ” اریکسون با بکارگیری سخت افزار و سفت افزار جهت تنظیم ولتاژ به صورت پویا جهت برآورده کردن الزامات شرایط بار خارجی امتیازات خود را افزایش داده است. این مبدل های در صنعت ارتباطات راه دور با استقبال روبرو خواهند شد.”
جایزه مجله محصولات الکترونیکی جدیدترین جایزه ای است که اخیرا اریکسون برنده آنها شده است. ماه گذشته اریکسون توانست جایزه Electronics Weekly Elektra 2012 لندن در زمینه “محصولات الکترونیکی سبز” را به خود اختصاص دهد، پیش از آن نیز مبدل پیشرفته خطی BMR 457 از سوی مجله محصولات الکترونیک چین به عنوان یکی از ۱۰ محصول DC/DC توان انتخاب شود. همچنین اریکسون به عنوان فینالیست جایزه E-Legacy نشریه انگلیسی طراحی محصول الکترونیک به دلیل سرمایه گذاری این شرکت در زمینه محیط زیست انتخاب شود.نظرات غیرفعال است.