کد خبر: 12447

ارایه خدمات وایمکس مبین نت در ۹ شهر کشور متوقف شد

سینا: اپراتوری سراسری وایمکس مبین نت از توقف ارایه خدمات وایمکس خود در ۹ شهر کشور خبر داد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، این اپراتور اعلام کرده است که علی‌رغم گسترش قابل ملاحظه شبکه وایمکس مبین‌نت در سراسر کشور در یک سال گذشته و انجام بازاریابی و تبلیغات فراوان در زمینه جذب مشتری، در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد، ارایه خدمات در برخی از شهرهای کوچک به دلیل فاصله زیاد تعداد مشترکین فعال تا حداقل حد نصاب، فاقد توجیه اقتصادی است.
برهمین اساس تصمیم گرفته شده است به دلیل هزینه‌های بالای نگهداری شبکه، با اعلام قبلی از ادامه ارایه خدمات به مشترکین حقیقی و حقوقی در شهرهای خلخال، مشکین شهر، پارس‌آباد، خدابنده، آزاد شهر، بروجن، بندر لنگه، اردکان و میبد صرف نظر شود.
بر این اساس، از دو ماه گذشته عملیات فروش در این شهرها متوقف شد و با تماس تلفنی یا ارسال پیامک برای مشترکین این شهرها، ضمن اعلام عذرخواهی، نحوه استرداد مودم و دریافت کامل وجه پرداختی، به اطلاع آن‌ها رسید.
پس از پایان روند اطلاع‌رسانی، شهرهای گفته شده به منظور ایجاد ظرفیت بیش‌تر برای توسعه شبکه‌ی وایمکس مبین‌نت در سایر مناطق کشور، از مدار خارج شدند.
آن دسته از مشترکین وایمکس مبین نت در این شهرها که تاکنون با آنها تماس گرفته نشده است، می‌توانند با پر کردن فرم مربوطه در بخش صدای مشتری در سایت مبین‌نت به نشانی www.mobinnet.ir  یا تماس با مرکز خدمات مبین‌نت به شماره تلفن ۰۹۶۷۹۰، نسبت به برگشت خدمت و مودم خود اقدام کنند.نظرات غیرفعال است.