- سینا - http://cina.ir -

ارایه بسته‌های جدید مدت‌دار نوترینو توسط همراه اول

سینا: همراه اول از ارایه بسته‌های جدید ۱۰ و ۲۰ گیگابایتی نوترینو خبر داد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، با هدف بهبود تجربه مشترکین و باتوجه به توسعه پوشش و ارتقای کیفیت و ظرفیت شبکه همراه اول و استقبال مشترکین از بسته‌های مدت‌داری که به صورت محدود در نمایشگاه «ایران تلکام ۲۰۱۶» ارائه شده بود، این اپراتور از این پس بسته‌های آلفاپلاس مدت‌دار ارایه می‌دهد تا مشترکین با خرید این بسته‌ ها از سرعت بدون مرز در مدت زمان بیشتری بهره ببرند.
بسته‌‌های آلفاپلاس مدت‌دار، شامل بسته‌های شش ماهه ۱۰ گیگابایتی ۴۹ هزار تومانی و ۲۰ گیگابایتی ۶۴ هزار تومانی پرسرعت نوترینو است که بدون محدودیت مصرف در ساعات شبانه روز، ارایه می‌شود.
این بسته‌ها برای تمام مشترکین اعتباری و دائمی قابل استفاده بوده و خرید بسته‌ها از طریق سامانه «همراه من» (پرتال و اپلیکیشن) امکان‌پذیر است.
لازم به ذکر است، پس از اتمام بسته‌های مدت دار شش ماهه، درصورتی‌که مشترک اقدام به لغو تمدید خودکار و یا رزرو بسته جدید نکرده باشد، بسته ۲ گیگابایت+۲ گیگابایت شبانه برای وی فعال می‌شود.
همراه اولی‌ها برای دریافت اطلاعات بیشتر درخصوص قیمت و نحوه فعال‌سازی بسته‌های مدت‌دار شش ماهه و همچنین دریافت اپلیکیشن «همراه من»، می‌توانند به آدرس my.mci.ir مراجعه کنند.