کد خبر: 17222

ارایه بسته‌های اینترنت جدید ایرانسل ویژه رومینگ بین الملل

سینا: ایرانسل برای سرویس رومینگ بین الملل بسته های اینترنت جدیدی راه اندازی کرد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، تمامی مشترکان اعتباری و دائمی ایرانسل که قصد دارند به یکی از کشورهای عراق، آذربایجان، ترکیه، عربستان سعودی، افغانستان، یمن، سوریه یا امارات متحده عربی سفر کنند، می‌توانید از سه بسته اینترنت ویژه رومینگ این اپراتور استفاده کنند.
برهمین اساس، درحال حاضر بسته اینترنتی ۲۰ مگابایتی ایرانسل به مدت هفت روز با قیمت ۱۵ هزار تومان، بسته ۵۰ مگابایتی به مدت هفت روز با قیمت ۳۰ هزار تومان وبسته ۱۰۰ مگابیتی به مدت هفت روز به قیمت ۵۰ هزار تومان برای اینترنت رومینگ عرضه می شود.
مشترکان ایرانسل برای فعال‌سازی این بسته ها می توانند پیش از خروج از ایران یا پس از ورود به کشور مقصد، کد #۳*۱۱۱* را از خط ایرانسل خود شماره‌گیری کنند و برای بررسی باقیمانده اعتبار بسته‌ها می‌توانند کد #۱*۴*۱*۵۵۵* را از خط ایرانسل خود شماره‌گیری کنند.
لیست اپراتورهای طرف قرارداد رومینگ اینترنت ایرانسل در عراق Asiacell، Korek و Zain، در آذربایجان Azerfon، در ترکیه ترکسل، در عربستان سعودی همه اپراتورها، در افغانستان روشن و MTN، در سوریه MTN و در امارات متحده عربی DU هستند.
هزینه اینترنت مشترکان در صورت استفاده از اپراتورهایی به غیر از آنچه که در بالا گفته شده، براساس تعرفه رومینگ مربوطه محاسبه می‌شود و کد #۱۰*۵*۵۵۵* نیز برای خرید بسته در دسترس قرار گرفته است.
پس از بازگشت به ایران، امکان ادامه استفاده از بسته‌ها وجود نداشته و باقیمانده حجم آن منقضی می‌شود.نظرات غیرفعال است.