کد خبر: 9851

ارایه اخبار پیامکی و آواهای انتظار جام ملت‌های اروپا ویژه مشترکان همراه اول

سینا: مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری و دائمی همراه اول می‌توانند از طریق تلفن همراه خود اخبار پیامکی و آواهای انتظار ویژه جام ملت‌های اروپا را دریافت کنند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، مشترکان برای دریافت ویژه‌نامه پیامکی روزنامه خبر ورزشی و دریافت جذاب‌ترین و جدیدترین اخبار جام ملت‌های اروپا ۲۰۱۲ کافیست پیامکی حاوی کلمه VARZESHI به شماره ۷۰۲۰ ارسال کنند.
هزینه دریافت هر پیامک اخبار ویژه‌نامه جام ملت‌های اروپا ۳۵ تومان است و مشترکان برای لغو عضویت خود کافیست پیامکی حاوی کلمه OFF VARZESHI را به شماره ۷۰۲۰ ارسال کنند.
مشترکان برای دریافت آواهای انتظار ویژه مسابقات جام ملت‌های اروپا کافی است کد آوای مورد نظر خود را به ۸۹۸۹ ارسال کنند.
این آواهای انتظار شامل آتش بازی۱ با کد ۳۰۴۲۲، آتش بازی۲ با کد ۳۰۴۲۳، آتش بازی۳ با کد ۳۰۴۲۴، آتش بازی۴ با کد  ۳۰۴۲۵، با من پرواز کن با کد ۳۰۴۲۶، تلفن۱ با کد ۳۰۴۲۹، تلفن۲ با کد ۳۰۴۳۰، تلفن۳ با کد ۳۰۴۳۱، رویای شیرین با کد ۳۰۴۳۴، شبی با هزاران ستاره با کد ۳۰۴۳۵، هزاران تابستان۱ با کد ۳۰۴۴۰ و هزاران تابستان۲ با کد ۳۰۴۴۱ می‌شوند.  هزینه ماهیانه هریک از آوای های انتظار ۵۰۰ تومان می باشد.
سرویس های فوق با همکاری شرکت راهکارهای همراه کارینا راه اندازی گردیده و مشترکان همراه اول می‌توانند برای شنیدن این آواهای انتظار و جزئیات خدمات فوق به سایت http://pardis.mobi/ مراجعه کنند.نظرات غیرفعال است.