کد خبر: 10713

ارایه طرح‌های فصلـی هزاران لبخند همراه اول

سینا: شرکت ارتباطات سیار ایران از آغاز ارایه طرح‌های فصلی هزار لبخند خبر داد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، تمامی مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می توانند در این طرح شرکت کنند و ۲- قرعه کشی به صورت فصلی و در دو سطح معمولی و عالی انجام می شود.
حداقل امتیاز لازم برای شرکت در قرعه کشی سطح معمولی ۱۲۰ امتیاز و سطح عالی ۲۰۰ امتیاز است و تمامی مشترکین می‌توانند از اول مهر ماه ۹۱ تا ۳۱ خرداد ماه سال ۹۲ در قرعه کشی طرح هزاران لبخند۲ شرکت کنند.
در این طرح هر ۲۰ هزار ریال کارکرد مشترک پس از کسر تخفیفات برای سیم‌کارت دائمی) و ۲۰ هزار ریال اعمال شارژ برای سیم‌کارت‌های اعتباری ۱۰ امتیاز خواهد داشت و با فعال‌سازی سیم‌کارت اعتباری ۵۰ امتیاز و با فعال‌سازی سیم‌کارت دائمی ۵۰۰ امنیاز برای مشترکان منظور می‌شود.
در این طرح، یک شماره تلفن می‌تواند در چندین قرعه کشی شرکت کند و جوایز صرفا به مالک قانونی سیم کارت در زمان استخراج اطلاعات ارائه خواهد شد.
امتیاز قرعه‌کشی‌ها از اولین روز فصل تا آخرین روز فصل محاسبه می‌شود و باقی مانده مبلغ استفاده مشترک جهت دریافت امتیاز به دوره بعدی انتقال نمی‌یابد.
برندگان سیم‌کارت‌های دائمی طرح‌های فصلی هزاران لبخند همراه اول باید قبل از دریافت جایزه، نسبت به تسویه حساب بدهی خود اقدام کنند.


نظرات غیرفعال است.