کد خبر: 14060

ارائه خدمات اینترنتی و الکترونیکی مخابرات استان تهران

سینا: شرکت مخابرات استان تهران به منظور تسریع در امر اطلاع رسانی، تسهیلات اینترنتی و الکترونیکی برای مشترکان تلفن ثابت استان تهران فراهم کرده است.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران، مشترکین می توانند جهت استفاده از خدمات اینترنتی به پایگاه الکترونیکی شرکت مخابرات استان تهران www.tct.ir مراجعه و فرم عضویت درسایت را تکمیل کنند.
براساس همین گزارش خدمات قابل ارائه از سوی این شرکت بر دو بخش تقسیم می‌شود. بخش اول شامل ثبت‌نام اینترنتی، پیگیری ثبت‌نام تلفن ثابت، صدور قبض المثنی و فروش و پیگیری کارت‌های اعتباری (IN) است که نیازی به عضویت در سایت ندارد و تنها با انتخاب گزینه خدمات اینترنتی قابل دسترسی است.
لازم به ذکر است مشترکین برای دسترسی به بخش دوم خدمات باید عضو سایت شده تا بتوانند از خدمات آن که شامل بررسی امکانات تغییر مکان، تعویض شماره، قطع و وصل تلفن، برقراری و قطع سرویس‌های ویژه مخابراتی، اعلام شماره تلفن به سیستم ۱۱۸ و یا انصراف از آن استفاده کنند.
همچنین این بخش خدماتی مانند کشف مزاحم تلفنی، باز کردن و بستن صفر دوم تلفن، اصلاح آدرس محل نصب تلفن، دریافت ریزمکالمات تلفن (استان تهران و البرز)، ریزمکالمات سرویس‌های هوشمند، دریافت رمز ۱۸۱۸، صدور قبض المثنی دوره را ارائه می‌کند.نظرات غیرفعال است.