کد خبر: 13982

ارائه خدمات اینترنتی ویژه دهه فجر

سینا: به مناسبت سی و پنجمین سالگرد انقلاب اسلامی در راستای ارائه خدمات به کاربران و مشترکین مخابرات استان تهران واگذاری اینترنت پرسرعت به صورت ویژه در دهه فجر آغاز شد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران، در این دوره ارائه خدمات اینترنت پرسرعت طی دو مرحله و در دو بسته پیشنهادی آماده واگذاری به کاربران می باشد. این بسته ها در ایام دهه فجر به شرح ذیل است.

ویژه ایام دهه فجر

بسته

پیشنهادی

بصورت

حجمی

هدیه

جشنواره

مبلغ تعرفه با دانلود ۲G

حجم رایگان ماهیان ADSL به مدت یکسال

تخفیف ماهانه خط تلفن مربوطه (یک سال)

بسته شماره ۱

۱۰۲۴kb/s

۱۴۰٫۰۰۰ریال

۱Gb حجم رایگان

۳۰٫۰۰۰ریال

بسته شماره ۲

۲۰۴۸kb/s

یک دستگاه مودم رایگان

۱۷۵٫۰۰۰ریال

۱Gb حجم رایگان

۳۰٫۰۰۰ ریال

 لازم به ذکر است شرکت‌کنندگان در جشنواره ماهیانه از۳۰ هزار  ریال تخفیف در هزینه مکالمه ماهیانه برخوردار خواهند شد و این تخفیف به دوره بعد قابل انتقال نیست.
این گزارش حاکی است قرارداد به مدت یک سال منعقد شده و در این مدت قابل تخلیه نیست و در صورتی که مشترکان بسته شماره ۲ را انتخاب کرده و پس از ۹ ماه تصمیم به انصراف بگیرند هزینه مودم به نسبت ماه‌های باقیمانده به حساب بدهکار مشترک منظور می‌شود.
همچنین حجم ترافیک رایگان در صورت استفاده نشدن به ماه های بعد منتقل نمی‌شود.
شایان ذکر است فروش پس از ایام دهه فجر از تاریخ ۲۳ بهمن ماه تا ۱۲فروردین ماه سال ۹۳ جشنواره همچنان ادامه خواهد یافت با این تفاوت که اهدای مودم رایگان حذف خواهد شد و سایر موارد نیز بدون تغییر خواهند بود.نظرات غیرفعال است.