کد خبر: 3383
معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات خبر داد:

ابلاغ آیین‌نامه جدید دفاتر پیشخوان دولت

سینا: معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: آیین‌نامه جدید دفاتر پیشخوان دولت به تصویب کارگروه ستاد مدیریت حمل و نقل رسیده و جهت اجرا ابلاغ شده است.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حسن رضوانی افزود: این آیین‌نامه، بعد از دو مرحله اصلاحات، دو هفته پیش به تصویب وزرای عضو کار گروه ستاد مدیریت حمل و نقل رسید.
وی افزود: براساس این آیین‌نامه، همه دستگاه‌ها ملزم هستند خدمات خود را در قالب دفاتر پیشخوان دولت ارایه کنند.
رضوانی خاطر نشان کرد: بر همین اساس و برای مدیریت این دفاتر در هر یک از استان‌ها، یک کار گروه استانی در استانداری ها تشکیل می شود.
معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات با بیان این مطلب که درحال حاضر کارگروه‌های مذکور تشکیل شده‌اند، گفت: نماینده دستگاه‌های خدمات دهنده، معاون استاندار، نماینده سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و نماینده صنف دفاتر پیشخوان دولت، اعضای این کار گروه را در استان‌ها تشکیل خواهند داد.
وی ادامه داد: مدیریت و هماهنگی این کارگروه‌های استانی بر عهده کارگروه راهبری که در ستاد مدیریت حمل و نقل تشکیل شده است، خواهد بود.
رضوانی با تاکید بر این مطلب که دولت مصمم به اجرای این آیین‌نامه است، تصریح کرد: بر اساس آیین نامه مذکور، انجام تمامی کارهای اجرایی این دفاتر بر عهده کارگروه‌های استانی خواهد بود و مجوز فعالیت این دفاتر نیز از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی صادر خواهد شد.نظرات غیرفعال است.