کد خبر: 10844

ابتکار جدید ایرانسل در ششمین نمایشگاه و جشنواره بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال

سینا: به ابتکار شرکت ایرانسل بازی مهیج “ماجراجو” از امروز در ششمین نمایشگاه و جشنواره بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال برگزار شد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی ایرانسل، بازی ماجرا‌جو به دو صورت حضوری و در مصلی تهران محل برگزاری ششمین نمایشگاه و جشنواره بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال و به صورت پیامکی از ۱۹ مهرماه به مدت ۳ روز برگزار می‌شود.
در روش پیامکی، مشترکین ایرانسل که علاقه‌مند به شرکت در این بازی هستند می‌توانند کد OZV MAJARA را به شماره ٨٢٨٢ ارسال کنند تا راهنمای بازی برایشان ارسال شود و برای ادامه مسابقه در پاسخ به هرسوال ارسالی گزینه مورد نظرشان را با کد MU و با یک فاصله به ۸۲۸۲ ارسال کنند.
هزینه هر سوال این بازی در شیوه پیامکی۹۹۰ ریال است و در صورتیکه هر کاربر به تعداد بیشتری سوال پاسخ دهد، امتیاز بیشتری کسب خواهد کرد و باتوجه به اینکه جوایز قرعه‌کشی به میزان امتیاز کسب شده بستگی دارد، شانس شرکت‌کنندگان با امتیاز بالاتر برای برنده شدن افزایش خواهد یافت.
علاقه مندانی که مایل به انجام مسابقه در محل نمایشگاه هستند نیز باید حداقل به ۷ ایستگاه از ۱۴ ایستگاه این مسابقه که در محل برگزاری نمایشگاه مستقر شده است بروند و با گرفتن اطلاعات تکمیلی در خصوص قوانین بازی از هر ایستگاه به ایستگاه دیگر بروند و با رسیدن به ایستگاه آخر کارت ممهور به مهر ۷ ایستگاهی را که طی کرده‌اند در صندوق قرعه‌کشی بیندازند تا در قرعه‌کشی نهایی شرکت داده شوند.
شرکت‌کنندگان در این مسابقه برای لغو عضویت‌شان نیز می‌توانند کد LAGHV MAJARA را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند و در هر مرحله از مسابقه که باشند از بازی خارج شده و تمامی امتیازات کسب شده برای آنان محفوظ خواهد ماند و بر اساس امتیازاتی که تا آن لحظه کسب کرده‌اند در قرعه‌کشی‌ها شرکت داده خواهند شد.
علاوه بر این، کابران در هر زمان پس از لغو عضویت می‌توانند مجددا وارد مسابقه شده و مسابقه را از آخرین سوالی که قبلا پاسخ داده‌اند، ادامه دهند که در این صورت امتیازات جدید کسب شده به امتیازات قبلی‌شان اضافه خواهد شد و در هر لحظه می‌توانند برای مشاهده امتیاز ات خود کد MU 1010را به ۸۲۸۲ ارسال کنند.
علاقه مندانی که به صورت پیامکی در این بازی شرکت کرده باشند، بر اساس امتیازشان شانس برنده شدن یک دستگاه خودروی پراید SX-131 و ۱۲ عدد گوشی SAMSUNG Pocket را به صورت قرعه‌کشی روزانه دارند و افرادی که با حضور در نمایشگاه در این بازی شرکت کرده باشند نیز در قرعه کشی یک دستگاه خودروی پراید SX-131 و ۶ گوشی Galaxy S2 به صورت روزانه شرکت داده می‌شوند.نظرات غیرفعال است.