کد خبر: 8204

آغاز مسابقه پیامکی «زمستانه» در شبکه همراه اول

سینا: از تاریخ ۲۶ دی لغایت ۲۵ اسفند ماه ۱۳۹۰، مشترکین همراه اول به مدت ۲ ماه این فرصت را خواهند داشت که با شرکت در یک مسابقه پیامکی، ضمن خرید محتوای دیجیتال، جوایز ارزشمندی را نیز دریافت کنند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد: در مسابقه «زمستانه» که توسط شرکت پیمانکار همراه اول برگزار می‌شود، کاربران در ازای ارسال هر پیامک (پاسخ به سؤالات) به مسابقه دو تصویر پس زمینه (جمعا به ارزش تخمینی ۲۴۰۰ ریال) دریافت خواهند کرد.
تمامی شرکت‌کنندگان در مسابقه، ضمن دریافت رایگان خدمات اطلاعات برگزیده همراه اول به مدت دوهفته (جمعا به ارزش تخمینی ۷۰۰۰ ریال)، از فرصت برنده شدن یک دستگاه تلویزیون LCD 46 اینچی سامسونگ در هر روز (جمعا ۶۰ دستگاه) و یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ در هر هفته (جمعا ۸ دستگاه) نیز برخوردار خواهند شد.
این مسابقه پیامکی، مسابقه‌ای پرسش محور است که در آن براساس پاسخ‌های ارسالی کاربران، به ایشان امتیازاتی تعلق خواهد گرفت.
کاربران می‌توانند با ارسال یک پیامک حاوی پاسخِ سوال مطرح شده (در زمینه‌هایی همچون تاریخ، جغرافیا، ادبیات و غیره) در مسابقه شرکت کنند.
هزینه هر پاسخ ارسالی از طریق پیام کوتاه به شماره ۲۰۲۸ (پیامک شرکت در مسابقه) برابر با ۷۵۰ ریال (بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده) خواهد بود و پیامک های ارسالی به کاربران از شماره ۲۰۲۸ هیچگونه هزینه‌ای در بر نخواهد داشت.
برای خرید تصویر پس زمینه و شرکت در مسابقه، تنها کافی است کاربران یک پیامک حاویِ کلیدواژه «بله» را به شماره ۲۰۲۸ ارسال کنند.
در طول دوره زمانی ۳۰ روزه اول مسابقه، کاربران می‌توانند حداکثر با ۶۰۰ پیامک در مسابقه شرکت کنند.
پس از رسیدن به سقف ارسال پیامک، سوال جدید دیگری برای کاربران ارسال نخواهد شد حتی اگر کاربر پیامک‌های بیشتری را ارسال کند.
کاربران پس از شروع دوره زمانی ۳۰ روزه دوم مسابقه، مجددا قادر به ارسال پیامک خواهند بود.
مشترکان همراه اول جهت دریافت اطلاعات کامل مسابقه و دانلود تصاویر پس زمینه می‌توانند به پایگاه اینترنتی همراه اول به نشانی www.mci.ir و یا سایت www.zemestaneh.ir مراجعه کنند.نظرات غیرفعال است.