کد خبر: 10738

آغاز فروش سیم‌کارت اعتباری رایتل در تهران و کرج

سینا: همزمان با میلاد مبارک حضرت امام رضا (ع) فروش سیم‌کارت‌های اعتباری رایتل در شهرهای تهران، کرج آغاز می‌شود.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی رایتل، شهروندان شهرهای تهران، کرج برای اولین بار

و در جشنواره باران می‌توانند با خرید سیم‌کارت‌های اعتباری از کلیه خدمات رایتل همچون تماس تصویری، اینترنت پر سرعت، تماس صوتی و تبادل پیام چندرسانه ای و پیامک بهره مند شوند.

در جشنواره باران سیمکارت اعتباری رایتل به همراه یک گیگابایت اینترنت رایگان و صد هزار ریال اعتبار اولیه مجموعا به قیمت ۲۰۰ هزار ریال به فروش می‌رسد.

همچنین پس از اتمام اعتبار هدیه ویژه، کارت شارژهای رایتل با قیمت‌های ۵۰ هزار ریالی با ۱۰ درصد اعتبار هدیه و ۱۰۰ هزار ریالی با ۱۵درصد اعتبار هدیه در اختیار مشترکان قرار خواهد گرفت که در صورت خرید الکترونیکی علاوه بر هدایای ذکر شده، ۵ درصد اعتبار هدیه ویژه این نوع خرید نیز ارائه می‌شود.

در این جشنواره همچنین بسته‌های مصرفی اینترنت پرسرعت یک روزه، ۱۵ روزه و یک ماهه، با قیمت‌های مناسب به فروش خواهد رسید.

شهروندان تهران و کرج می‌توانند از طریق د فاتر پیشخوان دولت و یا وب‌سایت رسمی رایتل به آدرس www.rightel.ir اقدام به خرید سیم‌کارت‌های اعتباری رایتل کنند.

جشنواره باران جشنواره فروش پاییزی رایتل است که از میلاد مبارک حضرتامام رضا (ع) آغاز و تا پایان آذر ماه ادامه دارد و متقاضیان می‌توانند از این فرصت برای تهیه سیم‌کارت‌های نسل سوم استفاده کنند.

این اپراتور در کنار خدمات اصلی همچون پیام کوتاه و پیام صوتی با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، امکان استفاده از سرویس های اختصاصی و گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را فراهم می‌کند که از جمله این خدمات می‌توان به تماس تصویری، سرویس‌های چند رسانه ای و اینترنت پرسرعت همراه مبتنی بر نسل سوم (۳G) اشاره کرد.نظرات غیرفعال است.