کد خبر: 8864

آغاز عرضه مودم همراه وایمکس ایرانسل

سینا: ایرانسل از آغاز عرضه مودم همراه، طرح‌های تعرفه متنوع، مودم رایگان و طرح ساعات خوش در جشنواره بهار ۹۱ وایمکس ایرانسل خبر داد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی ایرانسل، با آغاز عرضه مودم همراه، راهکاری در اختیار افرادی قرار می‌گیرد که در طول روز و در خارج از محیط منزل و یا محل کار خود، نیازمند استفاده از اینترنت پرسرعت هستند.
مودم همراه ایرانسل با ویژگی‌های منحصر به فردی نظیر قابلیت حمل و نقل و استفاده آسان در نقاط مختلف شهر‌های تحت پوشش، قابلیت شارژ توسط آداپتور و USB، عدم نیاز به آنتن تقویت کننده، سیگنال‌دهی قوی در مقایسه با مودم‌های مشابه و قابلیت اتصال همزمان چند دستگاه (نوت‌بوک، گوشی‌های تلفن همراه، تبلت و غیره) به اینترنت از طریق فناوری Wi-Fi، افق جدیدی را در زمینه استفاده از خدمات وایمکس به متقاضیان ارائه می‌کند.
از سوی دیگر ایرانسل با ارائه طرح های تعرفه متنوع از سرعت ۱۲۸ تا ۲۰۴۸ کیلوبیت بر ثانیه، با حجم ترافیک‌های ماهیانه متنوع و متناسب با نیاز کاربران در دوره‌های قراردادی ماهیانه، شش ماهه و یک‌ساله، به همراه طرح تعرفه مصرف آزاد، کاربران را قادر می‌سازد تا طرح تعرفه مورد نیاز خود را متناسب با سرعت و حجم ترافیک مورد نظر، از میان طرح‌های تعرفه متنوع عرضه شده، انتخاب کنند.
ضمن آنکه، متقاضیان می‌توانند با پرداخت هزینه‌ای مقرون به صرفه، از اشتراک طرح‌های تعرفه در سرعت‌های ۱۲۸، ۲۵۶ و ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه یک ساله به همراه یک مودم رایگان USB یا Wi-Fi بهره‌مند شوند.
همچنین در طرح ساعات خوش وایمکس ایرانسل و در ایام نوروز، در بازه زمانی ۱ تا ۱۵ فروردین ۱۳۹۱، کاربران اعتباری خدمات وایمکس ایرانسل می‌توانند از تخفیف ۵۰ درصدی ویژه بهره‌مند شوند. به این ترتیب، از ساعت ۲ تا ۶ بامداد، هزینه هر مگابایت ترافیک مصرفی این دسته از مشترکان، با ۵۰ درصد تخفیف، معادل ۵۰ریال به ازای تبادل هر مگابایت ترافیک محاسبه می‌گردد.
اطلاعات بیش‌تر درباره فن‌آوری وایمکس، نقشه مناطق تحت پوشش، ‌نحوه ثبت نام، ثبت نام آنلاین، طرح‌های تعرفه متنوع، نحوه پرداخت هزینه‌ها، بسته‌های افزایشی، مودم‌های همراه، داخلی با امکانات Wi-Fi، USB به همراه سامانه تقویت کننده و فضای باز، نحوه تهیه مودم، طرح‌های تعرفه بلندمدت، اشتراک با سرعت‌های ۱۲۸ و ۲۵۶ کیلوبیت بر ثانیه بدون هزینه اشتراک ماهیانه، انتقال اعتبار خط به خط وایمکس، پرداخت از طریق شارژ الکترونیکی، بسته افزایشی هدیه وایمکس، پرداخت هزینه اشتراک از طریق کارت شارژ و بارگذاری از طریق سیم‌کارت ایرانسل، به همراه فهرست فروشندگان مجاز خدمات وایمکس ایرانسل در وب سایت رسمی این شرکت به نشانی www.irancell.ir قابل مشاهده است.
همچنین کارشناسان مرکز تماس وایمکس ایرانسل با شماره تلفن ۷۰۷ برای تماس از خطوط ایرانسل و ۰۹۳۷۷۰۷۰۰۰۰ برای تماس از سایر، خطوط در تمامی ساعات شبانه‌روز و هفت روز هفته آماده پاسخگویی به سوالات متقاضیان و مشترکین خدمات وایمکس ایرانسل هستند.نظرات غیرفعال است.