کد خبر: 9894

آغاز عرضه سیم‌کارت اعتباری جدید همراه اول

سینا: همراه اول به منظور بهره ‌مندی بهینه مشترکین از خدمات این اپراتور، سیم‌کارت اعتباری با ۵۰هزار ریال اعتبار اولیه ارائه می ‌کند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران،‌اپراتور اول با آغاز فصل تابستان، سیم‌کارت‌های اعتباری خود را با بسته‌های هدیه فعال‌سازی تابستانه عرضه می‌کند.
از این پس سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول با قیمت ۱۰۰هزار ریال و اعتبار اولیه ۵۰ هزارریال عرضه می ‌شوند.
در این طرح، سه بسته هدیه فعال‌سازی در نظر گرفته شده که یک بسته به انتخاب مشترک فعال می‌ شود.
مشترکین همراه اول در صورت انتخاب بسته شماره یک، از ۰ دقیقه مکالمه رایگان در مدت ۳ ماه، ۳ماه آوای انتظار (RBT) رایگان و ۳۰دقیقه مکالمه رایگان در هر ماه بهره‌مند می‌شوند.
در بسته شماره دو ۵/۱ گیگابایت GPRS رایگان در مدت ۳ماه، ۳۰ پیام چندرسانه‌ای رایگان در مدت زمان۳ ماه، ۳ماه آوای انتظار(RBT) رایگان و ۱۰ پیام چندرسانه‌ای، ۰٫۵ گیگابایت GPRS در هر ماه در نظر گرفته شده است.
در بسته شماره سه نیز هدایایی شامل ۶۰ دقیقه مکالمه رایگان در مدت ۳ماه، ۱۵۰ پیامک در مدت ۳ماه، ۳ ماه آوای انتظار(RBT) رایگان» و ۲۰ دقیقه مکالمه رایگان و۵۰ پیامک در هر ماه وجود دارد.
مشترکین همراه اول جهت فعال‌سازی این سیم‌کارت‌ها می‌توانند با مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی و ارائه مدارک لازم اصل و تصویر کارت ملی اقدام کنند.
چنانچه مشترک در هر یک از بسته‌ها زودتر از ۳ ماه اقدام به حذف سرویس آوای انتظار(RBT) کند، فعال‌سازی مجدد سرویس مشمول هزینه است. همچنین پس از انتخاب یکی از بسته‌های سه گانه، امکان تغییر وجود ندارد.
متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی همراه اول به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.



نظرات غیرفعال است.