کد خبر: 15487

آغاز جشنواره خوش حسابی پرداخت غیر حضوری تلفن ثابت از طریق سامانه ۲۰۰۰

سینا: جشنواره خوش حسابی پرداخت غیرحضوری تلفن ثابت از طریق سامانه ۲۰۰۰ به مناسبت دهه مبارک فجر از ۱۲ بهمن ماه آغاز می شود.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران، محمدرضا بیدخام معاون تجاری شرکت مخابرات استان تهران ضمن اعلام این مطلب گفت: ۱۱۳ جایزه ارزنده شامل ۵ دستگاه خودرو، ۳۶ دستگاه تبلت و ۳۶ دستگاه گوشی تلفن همراه و ۳۶ هدیه ازدواج در این جشنواره به مشترکین اهداء می شود.
وی افزود: قرعه کشی جشنواره خوش حسابی سامانه ۲۰۰۰ (پرداخت غیرحضوری قبوض تلفن ثابت، گاز، آب، عوارض شهرداری و …) در تاریخ ۲۷ اردیبهشت سال ۹۴ مصادف با روز ارتباطات و مخابرات انجام می شود.
بیدخام خاطر نشان کرد: تمامی شهروندانی که قبوض تلفن ثابت، همراه اول، برق، گاز، آب، عوارض شهرداری و همچنین شارژ اعتباری همراه اول را در فاصله زمانی ۱۲ بهمن لغایت ۱۲ اردیبهشت ۹۴ از طریق سامانه ۲۰۰۰ دریافت و یا پرداخت کنند در این قرعه کشی شرکت داده می شوند.
معاون تجاری شرکت مخابرات استان تهران با بیان اینکه مبنای امتیاز دهی به مشترکین برای شرکت در قرعه کشی منوط به امتیاز کارت بانک است گفت: امتیاز هر کارت به صورت مستقل محاسبه می شود و حداکثر امتیاز موثر در قرعه کشی ۵۰ امتیاز می باشد.
وی خاطرنشان کرد: چنانچه مشترکین کارکرد هزینه تلفن ثابت خود را در هر سیکل تا بیستم همان ماه پرداخت نمایند ۴ امتیاز و چنانچه تا سی ام همان ماه پرداخت نمایند ۲ امتیاز کسب
می کنند همچنین با پرداخت سایر قبوض از طریق سامانه ۱ امتیاز و خرید هر شارژ همراه اول نیز ۱ امتیاز دیگر بدست می آورند.
وی افزود: دارندگان کارتهای بالای ۱۵ امتیاز در قرعه کشی کمک هزینه ازدواج، تلفن همراه، تبلت و خودرو شرکت داده می شوند و کارتهای ۷ تا ۱۵ امتیاز در قرعه کشی کمک هزینه ازدواج، تلفن همراه و تبلت و کارتهای زیر ۷ امتیاز در قرعه کشی کمک هزینه ازدواج شرکت داده می شوند.نظرات غیرفعال است.