کد خبر: 10044

آغاز ثبت نام رایتل در مشهد و شیراز به مناسبت نیمه شعبان

سینا: با ورود رایتل به شهرهای مشهد و شیراز امکان استفاده از تماس تصویری، اینترنت پرسرعت موبایل و گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده برای شهروندان این شهرها فراهم می شود.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی رایتل، به مناسبت اعیاد شعبانیه و در آستانه نیمه شعبان، رایتل با هدف گسترش شبکه خود ثبت نام سیم‌کارت‌های دیتا و دائمی را از روز پنج شنبه ۱۵ تیر ماه در شهرهای مشهد و شیراز با انجام اولین واگذاری به خانواده معظم شهیدان آغاز می‌کند.
شهروندان شهرهای شیراز و مشهد می‌توانند از تاریخ ۱۵ تیر ماه با مراجعه به سایت رایتل به آدرس www.rightel.ir یا از روز شنبه ۱۷ تیر ماه از طریق دفاتر پیشخوان منتخب دولت نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
این اپراتور  در کنار خدمات اصلی همچون پیام کوتاه و پیام صوتی با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، امکان استفاده از سرویس‌های اختصاصی و گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را فراهم می‌کند که از جمله این خدمات می‌توان به تماس تصویری، سرویس‌های چندرسانه‌ای و اینترنت پرسرعت اشاره کرد.
رایتل اولین اپراتور ارائه دهنده خدمات نسل سوم موبایل (۳G) در کشور است و در حال حاضر و پس از پوشش‌دهی شهرهای تهران و کرج در حال گسترش شبکه خود به هشت شهر دیگر است که شهرهای شیراز و مشهد در این بین در الویت توسعه قرار گرفته‌اند.نظرات غیرفعال است.