کد خبر: 9338

آغاز بکار انجمن دوست داران فوتبال همراه اول

سینا: اپراتور اول تمامی فوتبال‌دوستان را به انجمن دوستداران فوتبال همراه اول دعوت می‌کند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، تمامی طرفداران تیم‌های فوتبال کشور می‌توانند تنها با یک پیامک در باشگاه هواداران تیم خود عضو شده و از مزایای گوناگون این عضویت بهره‌مند شوند.
مهم‌ترین مزیت این طرح آن است که با هر بار برنده شدن تیم مورد علاقه، همراه اول نیز در خوشحالی ایشان شریک شده و به همه اعضای باشگاه، ۱۵ دقیقه مکالمه‌ و ۳۰ پیامک رایگان هدیه می‌دهد. به‌علاوه اعضای باشگاه می‌توانند اخبار و حواشی تیم خود و اخبار لحظه‌ به لحظه‌ هر بازی تیم را با پیامک دریافت کنند.
دریافت رایگان آوای انتظار ویژه‌ باشگاه بخشی از دیگر مزایای عضویت در انجمن دوست داران فوتبال همراه اول است.
تیم پرسپولیس در اولین گام از اجرای طرح انجمن دوست داران فوتبال همراه اول، به این انجمن پیوسته است. طرفداران این تیم برای عضویت در «باشگاه هواداران پرسپولیس» کافی است یک پیامک بدون متن به شماره‌ ۸۰۴۰ ارسال کنند؛ مراحل بعدی عضویت با پیامک به اطلاعشان خواهد رسید.
برای فصل‌های آینده‌ فوتبال و بازی‌های آینده‌ تیم پرسپولیس، برنامه‌های جذاب دیگری پیش‌بینی شده است که در آینده نزدیک اطلاع رسانی خواهد شد. به‌علاوه، هواداران دیگر تیم‌های فوتبال نیز بزودی باشگاه ویژه‌ خود را  داشته و از طرح‌های اختصاصی تیم‌شان بهره‌مند خواهند شد.
علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پرتال همراه اول به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.نظرات غیرفعال است.