کد خبر: 13653

آغاز به کار نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ

سینا: نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ از روز گذشته ۱۴ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد و تا روز هفدهم همین ماه ادامه خواهد داشت.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، این نمایشگاه با مشارکت بخش دولتی و خصوصی با سیاست‌های تعیین شده از سوی شورای سیاست‌گذاری متشکل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای علیرغم اختلاف‌نظرهای زیادی که در مورد آن وجود داشت، برگزار شد.
این نمایشگاه با شعار زندگی هوشمند و با برگزاری کارگاه‌های آموزشی همچون آشنایی با شبکه شباب وزارت صنعت و آشنایی با واقعیت افزوده درحال برگزاری است.
دو سالن از کل فضای نمایشگاهی به دولت الکترونیکی برای ارایه دستاوردهایش اختصاص دارد و در بقیه سالن‌های شرکت‌های بخش خصوصی حضور دارند.
محمود واعطی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پس از برگزاری مراسم افتتاحیه تا آخرین ساعات روز نخست از تمامی غرفه‌های حاضر در نمایشگاه بازدید کرد.
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ با حضور نزدیک به ۶۰۰ شرکت که هشت شرکت آن بین‌المللی هستند از ۱۴ تا ۱۷ آذر ماه از ساعت ۹ الی ۱۶ در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا است.نظرات غیرفعال است.