کد خبر: 11776

آغاز بروزرسانی نرم‌افزاری سونی برای ارتقا به آندروید ۴٫۱

سینا: این هفته بروزرسانی نرم‌افزاری برای نخستین سری تلفن‌های هوشمند Xperia، Xperia Tو Xperia V سونی آغاز خواهد شد وXperia TX نیز در ماه آینده بروزرسانی خواهد شد.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی سونی در ایران، نرم‌افزار جدید، آندروید ۴٫۱ (لوبیای ژله‌ای) را به همراه چند تغییر و بهبود در ویژگی‌های سونی به همراه خواهد آورد. عرضه نرم‌افزار این ماه و ماه آینده تدوام خواهد یافت.

سونی برای تلفیق نرم‌افزار سونی Xperia با نسحه لوبیای ژله‌ای گوگل برای به وجود آوردن تجربه کاربری بهینه کار کرده است که برخی قابلیت‌های آن در زیر آمده است.

·        ویرایش‌های بروزرسانی شده و حسی‌تر برنامه‌های کاربردی رسانه سونی:

واکمن (WALKMAN)، آلبوم (Albumو Movies 

منوی مرتب و به سادگی در معرض دید به شما اجازه می‌دهد تا تمامی عکس‌ها، ویدیوها و آهنگ‌های خود را در یک مکان ببینید و به آنها دسترسی داشته باشید. لازم به یادآوری نیست که تکنولوژی‌های صوتی و تصویربردای صحه‌گذاری شده توسط سونی، محتوای شما را منحصربفرد می‌سازند.

·        گزینه‌های افزایش یافته برای شخصی‌سازی

تجربه بهسازی شده صفحه خانه برای اداره ویجت‌ها، برنامه‌های کاربردی و میان‌برها…شما  با حداکثر ۷ پنل دسکتاپ، ویجت‌هایی که بطور خودکار تغییر اندازه می‌یابند و پیام‌های هشدار قابل اقدام، قابلیت انعطاف کامل را برای ایجاد رابط کاربری که می خواهید/به آن نیاز دارید، تنها با چند لمس ساده خواهید داشت.

·        جستجو و سازماندهی بهینه شده برنامه‌های کاربردی

مرتب سازی سینی برنامه‌های کاربردی کمی ساده‌تر شده است. تنها کافی است برنامه کاربردی مورد نظر خود را لمس کرده و با فشردن و نگه داشتن آن، آنرا جابجا کرده، به دسکتاپ خود اضافه کنید یا با انداختن آن بر بالای دیگری پوشه‌ای در سینی ایجاد کنید.

ما همچنین عملکرد جدید جستجو در برنامه‌های کاربردی که امکان یافتن برنامه‌ها را آسانتر می‌سازد، اضافه کرده‌ایم.

·        بهبود عملکرد دوربین

ما با افزودن تنظیم صحنه خودکار و گرینه‌ای برای تعویض دوربین پشتی و جلویی با تنها یک لمس، هم برای عکاسان حرفه‌ای و هم برای کسانی که به تازگی شروع به عکس‌برداری کرده‌اند، ویزور حسی‌تری افزوده‌ایم.

·        Google Now

Google Nowبا تلفیق قدرت جستجوی گوگل و پروفایل کاربر، به شما کمک می‌کند وظایف روزانه خود را کارآتر به انجام برسانید.

این برنامه اطلاعات درست را در زمان درست در اختیار شما قرار می‌دهد. در طول روز کارت‌های پیام یا یادآوری ظاهر شده و زمانی که به عنوان مهم نشانه‌گذاری شوند، به عنوان پیام هشدار ظاهر می‌شوند! اکنون دیگر بهانه‌ای برای فراموش کردن یک جلسه مهم ندارید…

 

به محض اینکه نرم‌افزارلوبیای ژله‌ای برای دستگاه شما در آماده شود، شما پیام هشداری بر روی تلفن خود دریافت می‌کنید. در اغلب موارد امکان دانلود و بروزرسانی از طریق اتصال بی‌سیم را خواهید داشت ولی در برخی مواقع بسته نرم‌افزاری تنها از طریق اتصال به نرم‌افزار PC Companion روی کامپیوترهای شخصی یا Bridge برای کامپیوترهای Mac قابل دسترسی خواهد بود.نظرات غیرفعال است.