کد خبر: 9743

آخرین مهلت برای فعال‌سازی سیم‌کارت‌های ۱۵ ماهه عیدانه همراه اول

سینا: شرکت ارتباطات سیار ایران پس از گذشت ۱۵ ماه از عرضه سیم‌کارت‌های عیدانه، آخرین مهلت فعال‌سازی آنها را ۳۱ خرداد ماه ۹۱ اعلام کرد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، همراه اول از ابتدای بهار سال ۹۰ اقدام به ارایه سیم‌کارت‌های عیدانه در بسته‌بندی‌های جدید به مبلغ ۱۰۰ هزار ریال کرده بود.
این سیم‌مکارت‌ها از اعتبار اولیه ۵ هزار ریالی برخوردار بودند که پس از چندین دوره تمدید مهلت فعال‌سازی آن، ۳۱ خرداد ماه سال ۹۱ آخرین دوره فعال‌سازی این سیم‌کارت‌ها است.
طرح واگذاری سیم‌کارت‌های عیدانه که به مناسبت نوروز سال ۹۰ از سوی همراه اول آغاز شده بود، پس از گذشت ۱۵ ماه هنوز ادامه دارد.
ارایه ۱۵۰ دقیقه مکالمه رایگان به مدت ۳ماه و هر ماه، امکان استفاده از ۵۰ دقیقه درصورت تماس با مشترک همراه اول و ۵۰ دقیقه مکالمه رایگان در هر ماه که مختص همان ماه بوده و باید ظرف یک ماه از زمان فعال‌سازی به مصرف برسد، از ویژگی‌های این سیم‌کارت‌ها بوده است.
برای استفاده از۵۰ دقیقه مکالمه رایگان در ماه دوم و سوم باید مبلغ کارکرد مشترک به ترتیب در ماه اول و دوم بطور مجزا حداقل ۲۵ هزار ریال باشد.
مشترکین با مراجعه به دفاترخدمات ارتباطی و ارائه مدارک لازم شامل اصل و تصویر کارت ملی می‌توانند نسبت به فعال‌سازی سیم‌کارت به صورت رایگان اقدام کنند.
بر این اساس،‌ فقط در صورتی که فعال‌سازی سیم‌کارت قبل از ۳۱ خرداد ماه سال ۹۱ انجام شود، مشمول تخفیف های مندرج در این طرح می‌شود.نظرات غیرفعال است.